Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

dzieci i młodzież z rodzin patologicznych, ubogich, o niskim statusie materialnym, matek samotnie wychowujących dzieci uczęszczających do świetlicy środowiskowej przy parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Lubinie wyobcowanych społecznie, nieumiejących się przystosować do życia,z brakiem miłości i ciepła rodzinnego. Dzieci i młodzież z oratorium dwóch lubińskich parafii szlezjańskich i dzieci podopieczne Sióstr Zgromadzenia Salezjanek. Dzieci, młodzież, dorośli nie znający podstaw kultury czytelniczej z brakami w zakresie religii,historii, tradycji narodowej, wychowania w rodzinie pragnacych pogłębić swą wiedzę w tym zakresie, których nie stać na zakup prasy i książek.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję