Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Upowszechnianie wiedzy z zakresu wspomagania rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnościami. 2 . Pomoc rodzinie, nauczycielom, opiekunom i specjalistom zajmującym się problemami związanymi z edukacją, wychowaniem, terapią oraz opieką i pielęgnacją osoby niepełnosprawnej; 3 . Współudział w inicjowaniu i koordynacji programów dotyczących rehabilitacji, rewalidacji, terapii oraz innych związanych z szeroko rozumianym wspomaganiem rozwoju dzieci; 4 . Rozwój nowatorskiej myśli pedagogicznej, popularyzowanie metod pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi niepełnosprawnymi; 5 . Dbałość o przestrzeganie praw osób niepełnosprawnych; 6 . Wszechstronna pomoc w rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych jak i wspomaganie rozwoju dzieci pełnosprawnych; 7 . Organizowanie i prowadzenie różnych form: edukacji, opieki, terapii, warsztatów, aktywizacji zawodowej i społecznej, szkoleń, itp.; 8 . Popularyzowanie tematyki związanej z różnorodnymi formami terapii, edukacji oraz metodami wspomagającymi i stymulującymi rozwój osób niepełnosprawnych; 9 . Prowadzenie poradnictwa w zakresie pracy z osobami niepełnosprawnymi. 10 . Poszerzanie infrastruktury zapewniającej polepszenie warunków rehabilitacji i edukacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej; 11 . Organizowanie działań o charakterze pomocy społecznej, w tym wyrównywanie szans rodzin i osób będących w trudnej sytuacji życiowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję