Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz rozwoju bibliotekarstwa, umacnianie pozytywnego wizerunku zawodu oraz integracja środowiska, a w szczególności: 1 ) udział w kształtowaniu polityki i praktyki bibliotecznej oraz informacyjnej w Polsce, 2 ) popularyzowanie działań sprzyjających rozwojowi bibliotek, bibliotekoznawstwa oraz dyscyplin pokrewnych, 3 ) zapewnianie dostępu bibliotekarzy do różnych form kształcenia i doskonalenia zawodowego, 4 ) integrowanie środowiska zawodowego oraz budowanie prestiżu i szacunku społecznego dla zawodu bibliotekarza.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000081477
  • www: sbp.pl
  • e-mail: finanse@sbp.pl
  • Telefon: 228255425
  • Adres: UL. KONOPCZYŃSKIEGO 5/7, 00-335 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję