Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

DZIAŁALNOŚĆ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - CELEM STOWARZYSZENIA JEST NIESIENIE POMOCY DZIECIOM SPECJALNEJ TROSKI POPRZEZ STWORZENIE IM JAK NAJKORZYSTNIEJSZEJ DO PEŁNEGO ROZWOJU I UCZESTNICTWA W ŻYCIU SPOŁECZNYM. POWYŻSZE CELE REALIZOWANE SĄ POPRZEZ SZKOLENIA RODZICÓW, PROWADZENIE ZAJĘĆ USPRAWNIAJĄCYCH INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH, ORGANIZOWANIE IMPREZ INTEGRACYJNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DZIAŁANIA NA RZECZ PRZEŁAMYWANIA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH ORAZ DĄŻENIA DO PEŁNEGO UCZESTNICZENIA W ŻYCIU SPOŁECZNYM.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję