Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie wykładów i spotkań z zagranicznymi terapeutami: 1 . Jednodniowe seminarium prowadzone przez Panią Judy Wine specjalistę AAC z Izraela w dniu 9 kwietnia 2016 w godzinach 9.00 – 18.00 w Sali szkoleniowej Zespołu Szkół Specjalnych nr 109 w Warszawie. Seminarium zorganizowano we współpracy z Ogólnopolskimi Stowarzyszeniami Mówić bez słów oraz Pomocy Osobom z Zespołem Retta a także firmą Harpo, która zorganizowała podczas seminarium wystawę nowoczesnej technologii służącej porozumiewaniu się. Pani Judy Wine podzieliła się wynikami badań oraz swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z dziewczynkami z zespołem Retta a szczególnie budowaniem ich systemów porozumiewania się z otoczeniem. W seminarium ZWIĘKSZANIE MOŻLIWOŚCI KOMUNIKACYJNYCH U DZIEWCZYNEK Z ZESPOŁEM RETTA POPRZEZ

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję