Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jednym z wielu działań Stowarzyszenia jest podtrzymywania i upowszechnianie tradycji narodowej i lokalnej .Czynnie uczestniczy w organizowaniu uroczystości z okazji świąt narodowych jak również lokalnych na terenie naszej miejscowości . Dbamy również o pamięć o wielkim działaczu społecznym ks. Antonim Tyczyńskim ,który był proboszczem w Albigowej w latach 1886-1912 .patronie Zespołu Szkół , twórcy wielu organizacji społecznych , Kółka Rolniczego, Kasy Stefczyka, Straży Pożarnej. Z okazji rocznicy zbrodni katyńskiej wspólnie z Zespołem Szkół w Albigowej składamy wieńce i kwiaty pod pomnikiem ufundowanym przez Stowarzyszenie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję