Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomoc ofiarom katastrof i klęsk żywiołowych to jedno z podstawowych zadań Ochotniczej Straży Pożarnej Mnichowo. Jesteśmy wzywani podczas walki z żywiołem ognia i wody, gdy zagrożone jest życie ludzkie i ich dobytek. Pomoc przy usuwaniu zgliszcz po pożarach, zabezpieczeniu domów i usuwanie szkód po wichurach, wypompowanie wody po podtopieniach w terenach zalewowych, zabezpieczenie i udzielanie pomocy podczas wypadków drogowych. Podstawowym zadaniem jednostki jest zabezpieczenie wodne podczas pożarów. Działalność jako jednostka pompowa datuje się na 2007 r. kiedy została wyposażona w motopompę wysokiej wydajności t.j. 1800 l/min firmy TOHATSU. Jednostka posada w dzierżawie staw ( 4 ha\), który stanowi zabezpieczenie wodne w czasie pożarów.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000079471
  • e-mail: ospmnichowo@wp.pl
  • Telefon: 600530055
  • Adres: UL. GNIEZNO, 62 - 200 MNICHOWO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję