Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W kolejnym, 2016 r. odbyliśmy 60 Dni Modlitw, pod hasłem: "Nowe życie w Chrystusie, sakrament chrztu świętego". Przebiegały one w sposób podobny jak w latach poprzednich. Z okazji Jubileuszu kol. Lucyna Lubańska zaprezentowała pokaz multimedialny, ukazujący dorobek „Odrodzenia” na przestrzeni tych lat. Spotkania Jasnogórskie są pod każdym względem wyjątkowe. Wiążą nas miłością do Matki i Jej Boskiego Syna, ale budują także między nami, zgromadzonymi u Tronu Matki Bożej, więzi przyjaźni i życzliwości. Wydaje się, że taka więź, w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważna i cenna. Organizacja Dni Modlitw wymaga właściwie ciągłej, stałej pracy: kontaktów, ustaleń, rezerwacji miejsc noclegowych i sal konferencyjnych. Jest to naprawdę niełatwe zadanie, tym szczególniej więc należy podziękować osobom najbardziej angażującym się w to dzieło: kol. Ilonie Grzesiak, kol. Izabelli Gerstmann i środowisku łódzkiemu, kol. Annie Poznaniak i środowisku poznańskiemu oraz wspominanemu już kol. Markowi Chełpińskiemu, który wraz z kol. Włodzimierzowi Bojdzińskim włączają się w swój profil działań organizacyjnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję