Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

8 . Cele statutowe Fundacji \(zmiany od 21 listopada 2016 r.\): § 5.1 . Celem Fundacji jest niesienie wszechstronnej pomocy młodzieży uczącej się i studiującej, wspieranie rozwoju kulturalnego regionu, ochrona dziedzictwa narodowego i kultury materialnej, działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia, upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej i sportu, działania mające na uwadze zwiększanie bezpieczeństwa mieszkańców Gostynia i okolic oraz działalność charytatywna, mająca na względzie pomoc osobom z regionu najbardziej tej pomocy potrzebującym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję