Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wsparcie osób wychodzących z uzależnienia i ich rodzin poprzez prowadzenie Grup Wsparcia oraz konsultacji indywidualnych prowadzonych przez certyfikowanych terapeutów uzależnień. Prowadzenie konsultacji indywidualnych dla osób uzależnionych będących pomocą w rozwiazywaniu bieżących problemów a także msłużących wypracowaniu standartów radzenia sobie ze stresem przez osoby wychodzace z uzależnienia Prowadzenie Kawiarenki Klubowej dla osób uzależnionych, realizacja "Spotkań z piosenką trzeźwościową" oraz prezentacja filmów o tematyce trzeźwościowej. Organizacja wyjazdów na spotkania trzeźwościowe do Częstochowy, Lichenia i Chojna.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję