Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Organizowanie uroczystości patriotycznych \(wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Września oraz Towarzystwem Unia Wrześnian): a) Uroczystość katyńska- kwiecień b) "Marsz do Sokołowa", połączony z obchodami Święta Flagi Narodowej, oraz Święta 3 Maja. c) Święto Wojska Polskiego- sierpień. d)Kolejna rocznica agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku - wrzesień. e) Narodowe Święto Nieodległości- listopad. WTK brało także udział w uroczystościach i imprezach organizowanych przez inne podmioty. 2. Konkursy wiedzy historycznej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Września.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję