Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

STOWARZYSZENIE POLSKI KLUB KAWALERYJSKI DZIAŁA NA PODSTAWIE STATUTU, KTÓRY OKREŚLA OBSZAR I CELE DZIAŁALNOŚCI. § 1. Polski Klub Kawaleryjski (zwany dalej Klubem) jest patriotycznym, dobrowolnym, niepolitycznym, samorządnym i trwałym stowarzyszeniem nie zarobkowym osób fizycznych, których celem jest kultywowanie i kontynuowanie tradycji kawalerii i jazdy polskiej, między innymi poprzez utworzenie ochotniczej jednostki konnej, formowanej oraz wystawianej na czas ważnych uroczystości państwowych i wojskowych, pod nazwą "Honorowy Szwadron Kawalerii RP". 0drwą szwadronu jest biało amarantowy proporczyk ze srebrną żyłką po środku. Obok powyższego zasadniczym celem działalności Klubu jest wspieranie resortu obrony narodowej w zakresie szkolenia oraz przygotowywania młodzieży przedpoborowej i poborowej do służby wojskowej, ze szczególnym uwzględnieniem Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego. Polski Klub Kawaleryjski dążyć będzie również do utworzenia, na bazie istniejącego obecnie pododdziału konnego Sił Zbrojnych RP, pełnoetatowego szwadronu reprezentacyjnego Rzeczpospolitej Polskiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję