Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Upowszechnianie nowych technologii opartych o komputerowe wspomaganie procesów projektowych i wytwarzania. W ramach tematu staramy się stworzyc platformę porozumienia pomiędzy uczelniami technicznymi oraz przedstawicielami małej i drobnej przedsiębiorczości. Oferujemy pomoc przy wdrażaniu nowych technologii, takich jak: druk 3D czy skanowanie 3D a także pośredniczymy w wymianie informacji pomiędzy firmami i uczelniami technicznymi. Organizowane wystawy umożliwiają prezentację najnowszych osiągnięć małych firm produkcyjnych oraz są źródłem informacji dla przeciętnych odbiorców

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję