Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Określenie celów statutowych: 1 . Celem Klubu jest organizowanie i propagowanie kultury fizycznej sportu i rekreacji szczególnie w środowisku pracowników energetyki a także wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców miasta Poznania. 2 . Klub realizuje swoje cele przez: - zapewnienie dzieciom i młodzieży udziału w życiu sportowym, - kształtowanie wśród członków Klubu wysokiej sprawności fizycznej, - zapewnienie pracownikom zakładów patronackich udziału w aktywnej rekreacji fizycznej i wypoczynku, - organizację imprez i widowisk sportowych w celu integracji środowiska poznańskiego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję