Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1/zapobieganie powstawaniu i rozprzestrzenianiu się pożarów , klęsk żywiołowych lub innego miejscowego zagrożenia oraz współdziałanie w tym zakresie z Państwową Strażą Pożarną. 2- udział w akcjach ratowniczych mających na celu ochronę życia , zdrowia oraz mienia podczas: 2.1/ walki z pożarami i innymi klęskami żywiołowymi, 2.2- ratownictwa technicznego, 2.3/ ratownictwa chemicznego, 2.4/ratownictwa drogowego oraz pomocniczych czynności ratowniczych podczas działania Państwowej Straży Pożarnej lub innych służb ratowniczych. 3- uświadamianie ludności o potrzebie i sposobach ochrony przed pożarami, klęskami8 żywiołowymi lub innym miejscowymi zagrożeniami oraz przygotowanie jej do udziału w ochronie przeciwpożarowej. 4- udział w obronie cywilnej. 5-rozwijanie wśród członków OSP zainteresowań w dziedzinie kultury , oświaty i sportu. 6- wykonywanie innych zadań wynikającychz przepisów o ochronie przeciwpożarowej oraz niniejszego statutu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000077589
  • e-mail: osp.wegierki@vp.pl
  • Telefon: 614387085
  • Adres: UL. WRZESIŃSKA 30, 62-302 WĘGIERKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję