Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieranie Zjazdu Absolwentów oraz organizacji Jubileuszu 70 - lecia Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera z siedzibą w Łodzi. Rozpoczęcie działań związanych z pozyskaniem dotacji na prowadzenie rekonstrukcji dziedzictwa audiowizualnego w tym etiud studentów PWSFTViT. Rozpoczęcie prac nad nowatorskimi rozwiązaniami zmierzającymi do upowszechniania dóbr kultury za pośrednictwem Internetu \(nowoczesne oprogramowanie baz danych filmów i materiałów archiwalnych\).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję