Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 była organizowana dla osób niepełnosprawnych, rehabilitacja ruchowa na basenie i Sali gimnastycznej pod nadzorem magister rehabilitacji ruchowej. Dla uczestników rehabilitacje którzy mieli przeciwwskazania do brania udziału w zajęciach na basenie w wodzie ci uczestnicy brali udział w rehabilitacji w poradni rehabilitacyjnej gdzie lekarz rehabilitacji wskazał odpowiednie dla odpowiedniego schorzenia zabiegi rehabilitacyjne. W ramach rehabilitacji odbyły się prelekcje prowadzone przez lekarza – Profilaktyka cukrzycy. Wykład profilaktyczny polegał na przedstawieniu podstawowej wiedzy , co to jest cukrzyca oraz wskazanie badań profilaktycznych i diety. Prelekcja druga profilaktyka chorób układu krążenia. Przedstawiono przyczyny chorób układu krążenia, jakie są badania profilaktyczne kiedy występuje choroba układu krążenia. Utrwalenie i pogłębienie wiedzy z zasadności rehabilitacji i aktywność ruchowa - prawidłowe zasady żywieniowe oraz wyeliminowanie błędów a jednoczenie nabycie nawyków. - Tworzenie warunków do pozostania jak najdłużej samodzielnymi i niezależnymi osób w starszym wieku poprzez zachowanie dobrego stanu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję