Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cykl wyjazdów edukacyjnych dla uczniów do Ośrodka 0źukacji Przyrodniczo-Leśnej Nadleśnictwa w Kup połączonych ze zwiedzaniem bogatych zbiorów Izby Leśniej. Uczniowie mieli okazję aby poznać warunki życia, zwyczaje, sposoby odżywiania i zachowania zwierząt i ptaków zamieszkujących lasy, obejrzeć eksponaty fauny i flory a także poznać różne rodzaje drzew i krzewów w ogródku edukacyjnym. Uczniowie wydatnie poszerzyli swoją wiedzę i zrozumieli, jak ważna jest ochrona lasów dla dalszej egzystencji człowieka.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000077045
  • e-mail: gakorz@o2.pl
  • Telefon: 774663652
  • Adres: UL. 3-GO MAJA 17, 47-303 KRAPKOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję