Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem działalności Stowarzyszenia jest: -ROZWÓJ KARATE NA TERENIE DZIAŁANIA KLU0c068 -CZYNNY UDZIAŁ W ŻYCIU SPORTOWYM, KULTURALNYM I GOSPODARCZYM WOJEWÓDZTWA I KRAJU -KSZTAŁTOWANIE U CZŁONKÓW KLU0c068 WYSOKICH WARTOŚCI MORALNYCH I FIZYCZNYCH -UPOWSZECHNIANIE I ROZWIJANIE REKREACJI RUCHOWEJ I TURYSTYKI -PROMOWANIE I ORGANIZACJA WOLONTARIATU -DZIAŁANIA NA RZECZ OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH -DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA -DZIAŁANIA W ZAKRESIE WYCHOWANIA, POMOCY SPOŁECZNEJ, WSPIERANIA RODZINY I PIECZY ZASTĘPCZEJ -PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję