Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . INICJOWANIE DZIAŁAŃ OPIEKUŃCZO-LECZNICZYCH ZAPEWNIAJACE POTRZEBY BYTOWE, PSYCHICZNE, SPOŁECZNE, KULTUROWE I RELIGIJNE ŚWIADCZONE W TERMINALNEJ FAZIE CHORÓ0c355 SMIERCI I RODZIN OSIEROCONYCH, 2 . UDZIAŁ W KSZTAŁCEWNIU OSÓ0011 WYKONUJĄCYCH ZAWÓD MEDYCZNY, 3 . EDUKACJA PROFILAKTYCZA PERSONELU MEDYCZNEGO, 4 . PROFILAKTYKA ANTYALKOCHOLOWA, POMOC OSOBOM UZALEŻNIONYM I ICH RODZINOM, 5 . ZAPOBIEGANIE NARKOMANII, 6 . OPIEKA NAD DZIECMI, MŁODZIEŻĄ I RODZINAMI (SZCZEGÓLNIE Z RODZIN PATOLOGICZNYCH\), 7 . DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I OPIEKUŃCZA, 8 . OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, 9 . DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję