Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rozwijanie sportu motorowego i szkolenia sportowego poprzez organizowanie KJS tj. konkursowej jazdy samochodem, organizowanie i prowadzenie szkolenia doskonalenia kierowców i pilotów poprzez starty w KJS i zdobywanie szlifów do licencji sportowych. szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych.Prowadzimy szkolenia dla członków klubu i umożliwiamy zdobycie licencji sędziów sportowych. Upowszechniamy wolontariat poprzez wspieranie prac społecznych członków i sympatyków naszego automobilklubu a także młodzieży i innych organizacji z nami współpracujących takich jak Ochotnicza Straż Pożarna i Drogowe Ratownictwo Medyczne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję