Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Organizowanie imprez kulturalnych, świątecznych i sportowych dla osób chorujących psychicznie - pacjentów Szpitala 0dbińskiego, mieszkańców mieszkań chronionych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy i Domów Pomocy Społecznej województwa małopolskiego (m.in. organizacja Mityngu Lekkoatletycznego Szpitala 0dbińskiego w ramach corocznej imprezy Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością") 2. Działalność informacyjna na rzecz osób niepełnosprawnych prowadzona na stronie Fundacji i profilu facebookowym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję