Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Bezpłatne porady prawne w siedzibie Stowarzyszenia Ziemia Gnieźnieńska przy ul. Garbarskiej 1 w Gnieźnie - głównie z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz spadkowego. Z bezpłatnych porad w 2016 roku skorzystało 86 osób. Dyżury mecenas Karoliny Zabłockiej-Ciemny odbywały się co dwa tygodnie i obejmowały zarówno udzielanie porad prawnych, jak też pomoc w sporządzeniu pism procesowych do sądu i komornika, ale także do innych instytucji, takich jak na przykład miejskie ośrodki pomocy społecznej, urzędy gmin czy banki.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000076639
  • e-mail: ziemia10@gmail.com
  • Telefon: 614264415
  • Adres: UL. GARBARSKA 1, 62-200 GNIEZNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję