Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

przeciwdziałanie patologiom społecznym oraz realizacja zadań propagujących porządek jak rówierz bezpieczeństwo publiczne. Umożliwienia nadrobienia braków czy szeroko rozumianą profilaktykę. Organizacja spotkań oraz pogadanek z funkcjonariuszami policji na temat agresji wobec dzieci przez dzieci i osoby dorosłe w szkole i na ulicy. Spotkania z psychologiem na temat Zły dotyk. Organizacja wycieczki do aresztu Pomoc w uzyskaniu dostępu do pomocy społecznej. Zorganizowanie grup wsparcia dzieci które osiągają dobre wyniki w nauce dla dzieci z brakami wiedzy.Przeprowadzenie spotkania z aresztowanymi

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000076600
  • e-mail: pomoc.dzieciom@op.pl
  • Telefon: 875650205
  • Adres: UL. SEJNEŃSKA 12, 16-400 SUWAŁKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję