Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja inicjuje oraz wspiera finansowo lub współuczestniczy w realizacji programów i projektów rozbudowy i modernizacji Szpitala. Prowadzi szkolenia kadry medycznej Szpitala. Organizuje i finansuje zakupy specjalistycznego sprzętu medycznego dla Szpitala. Organizuje sympozja i konferencje dot. metod leczenia w Szpitalu. Propaguje tradycje i dorobek lecznictwa Szpitala w Kraju i za granicą. Finansuje publikacje poświęcone leczeniu szpitalnemu i problematyce funkcjonowania Szpitala. Promowanie Szpitala w celu pozyskania darowizn od osób fizycznych i prawnych oraz 1% podatku.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000076480
  • e-mail: spzoz@szpital-krynica.pl
  • Telefon: 184732400
  • Adres: UL. KRASZEWSKIEGO 142, 33-380 KRYNICA ZDRÓJ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję