Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest organizowanie i niesienie pomocy osobom potrzebującym w kraju i za granicą, a w szczególności: - niesienie pomocy materialnej, personalnej i duchowej placówkom misyjnym poza granicami RP w stylu Don Bosco, - popularyzacja wiedzy o działalności misyjnej, - działanie na rzecz społeczeństwa obywatelskiego poprzez zrzeszanie ludzi dobrej woli, - działalność charytatywna, - wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczeństw lokalnych, - nauka, oświata, edukacja i wychowanie, - ekologia i ochrona dziedzictwa przyrodniczego, - przeciwdziałanie patologiom społecznym, - promocja zdrowia, - upowszechnianie praw człowieka oraz swobód obywatelskich, - działanie na rzecz integracji europejskiej, oraz rozwijania kontaktów i współpracy pomiędzy społeczeństwami, - pomoc ofiarom katastrof i klęsk żywiołowych, - promocja i organizacja wolontariatu, - kultura i promocja działań międzykulturowych, - wspieranie sprawiedliwego handlu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000076477
  • www: swm.pl
  • e-mail: misje@swm.pl
  • Telefon: 048122692333
  • Adres: UL. TYNIECKA 39, 30-323 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję