Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Osoby uzależnione od alkoholu i ich rodziny, osoby żyjące w związkach z ludźmi uzależnionymi od alkoholu i ich rodziny oraz Dorosłe Dzieci Alkoholików i ich rodziny potrzebują nowych wzorców zachowań, których nie mieli w swoich domach rodzinnych. Organizacja czasu wolnego bez alkoholu, odbudowa więzi rodzinnych, uczy nawiązywania relacji i tworzy nowe wzorce zachowań. Budzi w ludziach nadzieję na wyzdrowienie i stwarza platformę do wymiany doświadczeń. Sprawia że leczenie podjęte w przychodniach ma większe szanse skończyć się sukcesem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję