Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem nieodpłatnej działalności pożytku publicznego Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta ECCE HOMO w Krakowie ul. Krakowska 55 jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych - pomoc w zabezpieczeniu utrzymania Domu Pomocy Społecznej w Krakowie ul. Krakowska 55, polepszenie warunków bytowych osób chorych psychicznie przebywających w domu pomocy społecznej , wymagających całodobowej opieki, pomoc w unowocześnieniu obiektów i utrzymaniu wymaganych standardów , zakup artykułów spożywczych , renowacja i naprawa mebli ,doposażenie sypialni i pomieszczeń pobytu dziennego .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję