Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie działalności pożytku publicznego poprzez działalność na rzecz dzieci,młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych z dodatkowymi schorzeniami oraz ich rodzin. Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych, pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób. Integracja i reintegracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w szczególności działania integracyjne i reintegracyjne na rzecz osób niepełnosprawnych,które podlegają wykluczeniu społecznemu i ze względu na swoją sytuację życiową nie są w stanie uczestniczyć w życiu zawodowym,społecznym i rodzinnym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję