Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 Zarząd Fundacji dążył do realizacji następujących celów: 1.1 . Zwiększenie rozpoznawalności Fundacji i zwiększenie świadomości środowiska poligraficznego o potrzebie funkcjonowania Fundacji. 1.2 . Przygotowanie merytoryczne, organizacyjne i zrealizowanie projektów: 1.2.1 . Literatura zawodowa w szkolnych bibliotekach 1.2.2 . Konferencje szkoleniowe dla nauczycieli zawodu 1.3 . Przygotowanie merytoryczne projektów do realizacji w kolejnych latach: 1.3.1 . Kursy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli zawodu 1.3.2 . Materiały dydaktyczne dla nauczycieli do prowadzenia zajęć 1.3.3 . Wycieczki uczniów do innowacyjnych drukarń 1.4 . Pozyskiwanie funduszy na działalność merytoryczną Fundacji.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję