Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

wspieranie rozwoju i usamodzielniania się dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Działania naszego stowarzyszenia ZADBA skierowane były przede wszystkim do dzieci i młodzieży niepełnosprawnej objęte opieką naszego stowarzyszenia. Realizowaliśmy program "Teatralno- muzyczne wędrówki" poprzez wyjścia do trójmiejskich teatrów i opery na przedstawienia teatralne, baletowe oraz program przedstawień muzyczno - teatralnych na terenie naszej placówki goszcząc artystów. Program "Mói przyjaciel pies - dogoterapia"- jest terapia kontaktowa z udziałem psa. Zorganizowaliśmy Festyn integracyjny dla społeczności lokalnej- rodzin sopockich oraz podopiecznych i ich rodzin objętych opieką naszego stowarzyszenia. Wyjechaliśmy na trzydniowy wyjazad rehabilitacyjny do Osady Burego Misia. Zorganizowaliśmy Koncert charytatywny oraz aukcję prac dzieci i prac podarowanych w celu pozyskania środków na cele statutowe. Zorganizowaliśmy warsztaty wielkanocne dla rodzin i podopiecznych stowarzyszenia oraz społeczności lokalnej. Podjęliśmy się wirtualnej adopcji - adoptowaliśmy psa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję