Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzimy wraz z Siostrami Szarytkami pracę charytatywną na rzecz ludzi biednych ,bezdomnych a także dzieci z rodzin ubogich czy niezaradnych życiowo. Stowarzyszenie nasze stara się urozmaicać i obdarowywać tych ludzi dobrym słowem,czułością i zainteresowaniem , aby mieli poczucie ,że ktoś o nich pamięta . Na urządzane różne uroczystości sprawiamy drobne podarunki za które nagradzane jesteśmy radością i podziękowaniami.Ta nasza praca choć nieefektowna jest doceniana z czego zadowoleni są uczestnicy wydawanych śniadań i obiadów. Działalność nasza jest "non profit" ze środków uzyskanych również z 10439

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję