Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Czynny udział w zdarzeniach losowych na terenie gminy; powiatu. W 2016 roku zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieninie gmina Jeżów uczestniczył przy 7 akcjach ratowniczo - gaśniczych na terenie Gminy Jeżów, w tym 1 raz przy gaszeniu pożarów z łączną liczbą 6 zaangażowanych druhów oraz 6 razy przy innych miejscowych zagrożeniach z liczbą 34 druhów. Nie wyjeżdżaliśmy do zdarzeń o fałszywym charakterze. Nie wyjeżdżaliśmy do zdarzeń zlokalizowanych poza obszarem terenu gminy Jeżów. Ponadto naczelnik dla zapewnienia gotowości operacyjnej zorganizował dla druhów 5 zbiórek szkoleniowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję