Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi działalność polegającą na pośrednictwie w ratowaniu koni, które to akcje dotyczą koni nieużytkowych (niepełnosprawnych bądź starych\) lub odratowanych z różnych sytuacji. Stowarzyszenie nie mając warunków na przyjmowanie wielu koni na bezpośrednie utrzymanie - aktywnie pośredniczy w poszukiwaniu odpowiednich domów adopcyjnych. W tym celu Stowarzyszenie próbuje dotrzeć niezależnie do dwóch grup osób – właścicieli koni, którzy chcą je umieścić w dobrych warunkach oraz osób poszukujących konia, którym się zaopiekują. W ten sposób Stowarzyszenie stara się skojarzyć osoby tak, aby finalnie pomóc koniom potrzebującym opieki. Stowarzyszenie propaguje przy tym potrzebę objęcia pieczą konie stare oraz niepełnosprawne. Stowarzyszenie odpowiada na zgłoszenia (mailowe i telefoniczne oraz również osobiste\) od osób, które poszukują domu dla koni niepełnosprawnych bądź z innych przyczyn nieużytkowych. Stowarzyszenie udziela też wielu porad dotyczących właściwej pielęgnacji i utrzymania koni.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję