Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku wydatkowano ze zgromadzonych funduszy kwotę 6023,57 zł na zakup próbek antyciał do badań przeprowadzanych w Instytucie Ginekologii Akademii Medycznej. Jedno z zakupionych przeciwciał już zostało użyte, w laboratorium klinicznym, do oznaczenia czynników molekularnych, które mają duży wpływ, jak wynika z różnych międzynarodowych bada, na przerzuty raka piersi i jajników do mózgu w zależności od tego jaki jest status BRCA 1 . Wyniki uzyskane w tych badaniach klinicznych, zostały wykorzystane do napisania pracy-opracowania, które zostało przyjęte do publikacji przez Cliniocal Experimental Metastasis.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000074698
  • e-mail: nowakowski@marexim.pl
  • Telefon: 713256847
  • Adres: UL. KOŃCOWA 44, 54-614 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję