Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Upowszechnianie i rozwijanie kultury fizycznej, rekreacji ruchowej, sportu i turystyki oraz innych form aktywnego wypoczynku ze szczególnym uwzględnieniem sportu dzieci i młodzieży. 2 . Popularyzowanie różnych dyscyplin sportu i podnoszenie ich poziomu. 3 . Krzewienie kultury fizycznej w środowiskach zagrożonych patologią społeczną 4 . Nauka, edukacja i wychowanie w duchu tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka; 5 . Współdziałanie w dbałości o zdrowie, rozwój fizyczny i duchowy członków LKS Spartakus ich rodzin oraz mieszkańców wsi i miast. 6 . Czynny udział w kulturalnym, gospodarczym i społecznym rozwoju życia powiatu. 7 . Uczestniczenie w ochronie przyrody i środowiska, krajobrazu i zabytków kultury. 8 . Organizowanie zawodów, imprez sportowych, turystycznych i rekreacyjnych. 9 . Rozwój bazy sportowej 10 . Ochrona prawna i reprezentowanie interesów członków Stowarzyszenia. 11 . Prowadzenie działalność pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczności, lub określonej grupy podmiotów, pod warunkiem, że grupa ta jest wyodrębnioną ze względu na szczególnie trudną sytuację życiową lub materialną w stosunku do społeczeństwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję