Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

jak w p. 1.1 i znowu trzeba przepisywać, a wszystkie informacje zawarte są we wskazanym wyżej punkcie, przecież musi być od 500 znaków, a jak jest mniej niż 500 znaków to system nie przyjmuje (kto to wymyślił i gdzie jest licznik w edytorze???\) 0000 6 stycznia 2016 r. „Powiatowe Obchody Święta Trzech Króli" z Koncertem Świątecznym Przedsięwzięcie posiadało charakter otwarty i z zgromadziło zarówno w orszaku jak i części koncertowej uczestników liczonych w setkach osób. Rezultat w ramach zadania stanowi przeprowadzenie poszczególnych elementów imprezy: Rozpoczęcie i uformowanie orszaku plac Jana Pawła II. - Scena I – prezentacja postaci Trzej Królowie – oraz Książe Mieszko I z orszakiem wojów w otoczeniu dworskim. Postawienie pytania przez Mieszaka I pierwszego dokąd zmierzają Mędrcy. Razem z nimi udaje się do symbolicznego Betlejem oddać pokłon. - Scena II – Królowie z orszakiem przybywają na plac koło "deptaku" - naprzeciw księciu Mieszkowi wychodzi księżniczka Dobrawa. Śpiewa powitalną pieśń i zostaje zaproszona do orszaku. Towarzyszy dalej Mieszko I i Królom, którzy zmierzają do żywej szopki. - Scena III - pokłon Trzech Króli. - Zakończenie: - Świąteczny koncert: "Olga Szomańska "KOLĘDOWA" - kościół Trójcy Świętej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję