Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach działania na rzecz bezpieczeństwa i porządku zrealizowaliśmy wraz z WRD KMP w Krakowie szereg imprez profilaktyczno- edukacyjnych, w szczególności skierowanych do uczestników ruchu drogowego. Stałym wsparciem logistycznym i finansowym objęliśmy Turnieje "Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”, jak i „Turniej Motoryzacyjny” realizowany przez policjantów ruchu drogowego – naszych członków. W ramach tych działań przeszkoliliśmy około 1300 dzieci i młodzieży. Policjanci - członkowie Regionu IPA Kraków organizowali i aktywnie uczestniczyli w takich akcjach jak: „Powitanie Lata” oraz "Pożegnanie Lata", „Bezpieczna droga do szkoły", "Bezpieczny pieszy", "Jedź bezpieczniej", „Bezpieczny Kraków”, "Dzień Dziecka". W programie większości imprez dla dzieci i młodzieży znajdują się pogadanki i konkursy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, egzaminy na "kartę rowerową", pokazy sprzętu policyjnego. Uczestnicy akcji otrzymywali materiały propagujące bezpieczne zachowanie

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję