Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomoc psychologiczna dzieciom i rodzinom patologicznym, zagrożonych patologią oraz niewydolnych wychowawczo. Udzielanie porad psychologicznych i wychowawczych oraz psychoterapia indywidualna. Stowarzyszenie zajmuje się pomocą psychologiczną dzieciom, rodzinom patologicznym oraz zagrożonych patologia, przemocą i ubóstwem, z terenu Słupsk i ośrodków wiejskich powiatu słupskiego. Prowadzimy punkt konsultacyjny, w którym udzielane są porady psychologiczne i wychowawcze oraz prowadzona jest psychoterapia indywidualna dla młodzieży. Prowadzimy także psychoterapię grupową dla dzieci, młodzieży i rodziców. Organizujemy ciekawe formy spędzania czasu wolnego z terapią w "tle": wspólne wyjazdy rodzic- dziecko, letni wypoczynek, wyprawy do akwaparku, jednodniowe wycieczki.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję