Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współdziałanie z Samorządem, Powiatowymi i Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej,szkołami w celu pomocy osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom i opiekunom zapewnienia lepszych warunków życia poprawy sytuacji w ich domach, psychicznego i materialnego wsparcia poprzez organizowanie spotkań, wymianę doświadczeń wspólnej pomocy w celu wyrównywania szans tych rodzin i osób.Organizowanie wyjazdów integracyjnych dla osób niepełnosprawnych z rodzinami lub opiekunami w celu usprawniania fizycznego i psychicznego tych osób.Pomoc w załatwianiu codziennych spraw domowych, urzędowych, przysługujących świadczeń oraz radzenie sobie w różnych niedogodnościach każdego dnia na jakie są narażone osoby niepełnosprawne.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000073945
  • e-mail: irenawroblewska@o2.pl
  • Telefon: 698655008
  • Adres: UL. RYNEK PIŁSUDSKIEGO 69, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję