Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Towarzystwa jest jest wyzwalanie i wspieranie inicjatyw społecznych do wzbogacania możliwości edukacji i wychowania dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedmiot działalności: działalność statutowa - oświata W ramach działalności prowadzimy Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Pile w skład którego wchodzą a) Szkoła Podstawową STO w Pile od 1991 r. b\) II Gimnazjum STO w Pile od 1999 r. c) II Liceum Ogólnokształcące STO w Pile od 1990 r.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję