Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zorganizowanie festiwalu folklorystycznego ukazującego młodzieży dziedzictwo i tradycje kulturalne Polski. Ogólnopolski przegląd zespołów artystycznych placówek wychowania pozaszkolnego połączony z konkursem pod nazwą „Piosenkobranie” Opole- Artis zorganizowany w Amfiteatrze Opolskim. Do Opola przybyło 35 zespołów, dzieci i młodzieży z całej Polski. Sceneria amfiteatru opolskiego, przepiękne stroje, oświetlenie- dały młodzieży i nauczycielom, opiekunom wiele wspaniałych wrażeń. PSWP zaproszono do udziału w projekcie "Małe Słowianki z folklorem przez świat". Został on sfinansowany przez Wydział Kultury UM Krakowa. Realizacji projektu towarzyszyły liczne imprezy związane z jubileuszem 40 - lecia tego utytułowanego zespołu, w którym uczestniczyli członkowie Zarządu, głównie z Krakowa

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję