Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Analiza problemów zdrowotnych i zagrożeń z nich wynikających. 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych, w szczególności w warunkach ambulatoryjnych w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej w rozumieniu przepisów o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. 3. Pozyskiwanie w celu realizacji zadania z pkt 2 wykwalifikowanej kadry w szczególności w postaci lekarzy specjalistów, pielęgniarek, lekarzy dentystów i rehabilitantów a także transportu sanitarnego

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000073471
  • e-mail: janosik137@interia.eu
  • Telefon: 666355383
  • Adres: UL. LUBIEŃ 137, 32-434 SKOMIELNA BIAŁA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję