Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest świadczenie pomocy chorym z Trisomią 21 i ich rodzinom w zakresie leczenia, rehabilitacji, edukacji, pracy, udziału w kulturze, rekreacji i integracji ze środowiskiem, oraz zabezpieczenie potrzeb socjalnych, w szczególności poprzez: 1 . Propagowanie postaw prointegracyjnych wobec osób z Trisomią 21 , troskę o ich należne miejsce w społeczeństwie. 2 . Pomoc medyczną i rehabilitacyjną w stymulacji i rozwoju dzieci i dorosłych z Trisomią 21 . 3 . Pomoc w kształceniu i wychowaniu dzieci i dorosłych z Trisomią 21 , pomoc w uzyskaniu zawodu i znalezieniu pracy. 4 . Nawiązywanie i podtrzymywanie krajowej i międzynarodowej współpracy, prezentację najnowszych osiągnięć światowych w zakresie Trisomii 21 , inspirowanie badań naukowych dotyczących Trisomii 21 , prowadzenie działalności wydawniczej. 5 . Udzielanie wsparcia i konsultacji w sprawach dotyczących zagadnień prawnych dla osób z Trisomią 21 i ich rodzin. 6 . Prowadzenie działalności edukacyjnej dla rodziców, członków rodzin i specjalistów współpracujących ze Stowarzyszeniem. 7 . Udzielanie pomocy i wsparcia członkom Stowarzyszenia. 8 . Zabieganie o tworzenie oraz powoływanie we własnym zakresie placówek kulturalnych, leczniczych, rehabilitacyjnych, edukacyjnych, warsztatów terapii zajęciowej. 9 . (wykreślony) 10 . Gromadzenie funduszy na działalność statutową. 11 . Współpraca z władzami Państwa, województwa, miasta i gmin. 12 . Inne korzystne działania na rzecz osób z Trisomią 21 . 13 . Prowadzenie działalności ekologicznej, w zakresie promowania postaw ekologicznych, wspierania ochrony środowiska, szeroko pojętej kultury, działalności i edukacji ekologicznej, ochrony zwierząt oraz dziedzictwa przyrodniczego. 14 . Promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję