Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PKD 86.90.E, kompleksowe działania klubu na rzecz dostępności pomocy rehabilitacji dla osób uzależnionych od alkoholu i członków ich rodzin w procesie zdrowienia oraz prowadzenie programów readaptacji społecznej, indywidualne konsultacje psychologiczne dla osób uzależnionych od alkoholu, prowadzenie grupy wsparcia dla osób uzależnionych od alkoholu, prowadzenie warsztatów rozwoju osobistego dla osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu i członków ich rodzin, prowadzenie konsultacji psychologicznych i grupy wsparcia dla osób współuzależnionych od alkoholu, spotkania integracyjne dla wszystkich członków klubu i ich rodzin.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000072556
  • e-mail: ed55@autograf.pl
  • Adres: UL. ROBOTNICZA 15, 02-261 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję