Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem GKK Grodzisk Maz., jest prowadzenie działalności sportowej, rekreacyjnej i turystycznej wśród młodzieży szkolnej i mieszkańców Powiatu i Gminy Grodzisk Maz. Stwarzanie właściwych warunków do uprawiania sportu, szkolenia specjalistycznego w prowadzonych dyscyplinach, propagowanie rozwoju wychowania fizycznego i masowej kultury fizycznej. GKK opiera swoją działalność na szeroko pojętej współpracy między wszystkimi szkołami, placówkami oświatowymi, klubami w województwie mazowieckim.Grodziski Klub Koszykarski realizuje swoje cele stosując następujące środki działania: 1 . Organizowanie życia sportowego wśród swoich członków a także ich udział w imprezach i zawodach sportowych w kraju i zagranicą. 2 . Organizowanie obozów sportowych i turystycznych. 3 . Pomoc szkołom w rozbudowie terenów i obiektów sportowych. 4 . Koordynacja współpracy nauczycieli i trenerów między poszczególnymi szkołami. 5 . Propagowanie i krzewienie wśród młodzieży sportu i masowej kultury fizycznej. 6 . Organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych. 7 . Świadczenie na rzecz swoich członków oraz innych osób fizycznych i prawnych usług o charakterze sportowym i poza sportowym. 8 . Współdziałanie z innymi stowarzyszeniami kultury fizycznej działającymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 9 . Zaopatrywanie swoich członków i innych osób fizycznych i prawnych w sprzęt sportowy, rekreacyjny i turystyczny. 10 . Prowadzenie na zasadach określonych w przepisach szczegółowych, działalności gospodarczej wspomagającej osiąganie celów statutowych

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000072178
  • e-mail: tpierc@gmail.com
  • Adres: UL. WESTFALA 3A, 05-827 GRODZISK MAZOWIECKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję