Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Długofalowa pomoc wspierająca działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Parafii Św. Michała Archanioła w Zamościu. Pomoc polega na woluntarystycznej pracy członków stowarzyszenia przy organizacji wielu imprez integracyjnych oraz na wsparciu finansowym. Stowarzyszenie zaangażowało się również finansowo w pomoc Przedszkolu Integracyjnemu w zakupie pomocy dydaktycznych i sprzętu rehabilitacyjnego.Rokroczni e pomoc ta jest realizowana w szczególności z przychodów z 1% . W ramach działalności na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej przy parafii Św. Michała Archanioła udzielono pomocy finansowej w zakresie pobytu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej na zajęciach w grudniu 2016 roku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję