Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) rozwoju zasad i instytucji społeczeństwa obywatelskiego; 2 ) rozwijania lokalnej przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej; 3 ) podejmowania i umacniania lokalnych inicjatyw społecznych i kulturalnych; 4 ) poprawy efektywności funkcjonowania samorządów lokalnych; 5 \) promocji gospodarczej krajów stowarzyszonych w Euroregionie Karpackim; 6 \) promowanie edukacji z zakresu lokalnej historii i kultury krajów stowarzyszonych w Euroregionie Karpackim; 7 ) wspieranie projektów dotyczących efektywniejszego wykorzystania lokalnego potencjału ludzkiego i gospodarczego; 8 ) wspieranie transgranicznej współpracy gospodarczej i kulturalnej pomiędzy krajami stowarzyszonymi w Euroregionie Karpackim. 9 ) ochrony środowiska naturalnego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję