Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współpraca ze wszystkimi organizacjami, instytucjami i osobami fizycznymi w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Propagowanie w społeczeństwie akceptacji ludzi niepełnosprawnych intelektualnie. Organizacja wystaw, prezentacji artystycznych i kulinarnych, udział w imprezach i uroczystościach dla osób niepełnosprawnych na terenie miasta i powiatu. Organizowanie zajęć terapeutycznych i rehabilitacyjnych dzieciom niepełnosprawnym intelektualnie. Utrzymywanie kontaktów z absolwentami Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bartoszycach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję