Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem organizacji jest: 1 . Opieka - wychowanie dzieci i ich rodzin potrzebujących pomocy. 2 . Udzielanie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, terapeutycznej dzieciom, rodzicom i opiekunom. 3 . Mobilizowanie ogółu społeczeństwa do pracy społecznej w wychowaniu dzieci i młodzieży. 4 . Współdziałanie z władzami centralnymi i terenowymi, organami administracji państwowej i samorządowej, szkołami i innymi placówkami wychowania, zdrowotnymi, zakładami pracy, organizacjami społecznymi w kraju i poza jego granicami, mając na uwadze dobro i szczęście dziecka. Świetlica socjoterapeutyczna "PRZYSTAŃ035f jest integralną częścią, wspomagającą proces pomocy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Działania są przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5 - 17 lat z miasta Suwałki. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 : 00 do 18:00 , w budynku przy ulicy Waryńskiego 39 . Program świetlicy obejmuje codzienne zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze, program socjoterapeutyczny, zajęcia językowe, blok warsztatów rozwijających zdolności dzieci tj: warsztaty artystyczne, plastyczne, kulinarne, sportowe, językowe oraz wyjścia do miasta na ciekawe imprezy proponowane przez inne suwalskie instytucje.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję